• Daniel

חולמים על גינת ירק אורגנית משלכם?

עודכן: 18 במרץ 2021

המיזם החדש שלנו שבו תוכלו לגדל את הירקות בעצמכם.


לא משנה אם מדובר בחצר, גינה משותפת בבניין מגורים, גינה שכונתית או חצר של מסעדה אנחנו נגיע עם כל מה שדרוש כדי להתחיל. ערוגה מעץ, קומפוסט אורגני ושתילים שיתאימו לעונה.

אנחנו כאן כדי לתמוך בכם בהקמת גינת החלומות שלכם. תוכלו להגיע ולקנות את כל מה שכרוך ולעבוד לבד בבית ונוכל גם אנחנו לבוא ולעזור בהקמת גינת הירק שלכם.הסיפור שלנו

כשהתחלנו עם המיזם בגינה של יהודה רצינו להיות חלק מחקלאות מקומית. כזו שמתחשבת באדמה ובסביבה, תומכת בקהילה ובעסקים מקומיים.


חקלאות מקומית

היום האוכל שלנו עובר הרבה ״ידיים״ מהחקלאי לצלחת שלנו. משאיות מטלטלות את המזון, בתי קירור, מחסנים, מארגז לארגז הסחורה חוטפת מכות ואיכותה יורדת. שלא לדבר על החומרים המזיקים שמחדירים לה כדי שתעמוד בכל זה. מיזם הקמת הגינות האורגניות שלנו מאפשר להיזכר מה הטעם של ירק טרי שנקטף מהערוגה הביתית ישר אל הסלט!


לגדל ולהזין את גופנו בירקות כמו פעם

חודשים ספורים אחרי שהתחלנו בגינה של יהודה הגיעה הקורונה וגרמה לכולנו להעריך עוד יותר את הסביבה המקומית, את הטבע, האדמה ואת החקלאי המקומי שמגדל לנו את האוכל בטעם של פעם! אנחנו עדים וחלק מהמהפכה החקלאית שבעיצומה! חקלאים ומגדלים ביתיים מתחברים חזרה לשורשים ולטעמים של פעם.


אנחנו רואים יותר ויותר אנשים שלומדים לגדל ירקות, נהנים מירקות בריאים- ללא ריסוס כימיקליים ודשנים כימיים, ירקות טריים יותֿר, מהגינה היישר לצלחת ולמרות שזה מה שאנחנו בגינה של יהודה עושים לפרנסתנו, מגדלים מזון לקהילה המקומית, עדיין אנחנו מאמינים שזה חשוב שכמה שיותר אנשים יעשו זאת ומעודדים את זה ככל שניתן.


יתרונות שאדם מקבל מלעבוד באדמה

העיסוק בגינה מבטיח סיפוק וריגוש בכל יום מחדש.

פעולות פיזיות פשוטות, להניע ולחזק את הגוף, לגעת באדמה, לעשב עשבים, לשתול שתילים, להשקות את הירקות, לראות אותם גדלים.

לצאת בכול בוקר לגינה, לראות עלה חדש שצמח, ברוקולי שגדל והתרחב, חסה טריה עם הטל של הבוקר שאפשר כבר לקטוף. ואז קוטפים ושמים בצלחת את האוכל שגידלנו בעצמנו, בלי שעבר שלל ידיים- אוכל שאנחנו יודעים בדיוק מה הוא עבר. ואז אוכלים, ותאמינו לנו- ירקות שמגדלים בעצמנו יש להם טעם אחר- טעם של פעם. חוויה שמחברת אותנו אל האוכל שלנו. תסתכלו כמה רחב החיוך של יהודה!אז איך מתקדמים מפה?

  1. איש צוות מהגינה יגיע ויראה את השטח- נבדוק איפה כדאי למקם את הערוגה, מיקומים יושפעו מכמות חשיפת השמש ובהתאם למיקום שנוח לכם.

  2. נשב ביחד ונתכנן איזה ירקות תרצו שיגדלו- השתילים האורגנים שאנחנו מספקים יהיו מותאמים לעונה הנוכחית, נתכנן ונעצב את הערוגה לפי מרחקי שתילה, נתכנן כל סנטימטר על מנת לייצר ניצול מקסימלי של השטח.

  3. נתחיל בעבודה! נגיע אליכם עם כל מה שדרוש להקמת הערוגה- נגיע עם קומפוסט איכותי, ערוגות עץ, השתילים שבחרתם וצוות מחויך!

פרטים טכניים

גודל ערוגה: 80 על 120 ס"מ

עלות ערוגה: 450 שקלים

עלות שתי ערוגות: 800 שקלים

המחיר כולל את ערוגות העץ, הקומפוסט ושתילי העונה

השקייה ממוחשבת אוטומטית יש עלות נוספת והמחיר משתנה על פי מרחקים וגודל הגינה, לפרטים נוספים תיצרו איתנו קשר.


ליצירת קשר

דניאל 054-3044889

או היישר לגינה 051-5000800488 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול